logo website links2

header rechts 2

Verlichting fietspad tussen beide sportparken

 

Omdat onze jeugdspelers nu wekelijks van Wintelre naar Vessem of van Vessem naar Wintelre fietst, zijn vv Vessem en vv DEES samen met de gemeente in overleg gegaan.

Dit met als doel onze spelers onderweg nog meer het gevoel van veiligheid te kunnen geven. De gemeente stond er direct voor open om met ons mee te denken.

Ook nu hadden we elkaar weer snel gevonden en zijn dan ook blij met het resultaat: Het fietspad tussen ‘De Lille’ en ‘De Meren’ wordt van extra verlichting voorzien.

Gekozen is voor een vorm van ‘oriëntatie verlichting’, passend in het beleid van de gemeente om de buitengebieden zoveel mogelijk licht-luw te houden.

Concreet betekent dit dat op dit stuk fietspad zo’n 5 a 6 lantaarnpalen worden geplaatst. Op plekken waar de aanwezige straatverlichting nog onvoldoende uitstraalt naar het fietspad.

Wanneer alles volgens planning verloopt gaan we hier nog dit jaar van genieten. Dus zie je binnenkort wat graafwerkzaamheden tussen Wintelre en Vessem, dan weet je waarom.

Een compliment naar een heel praktisch meedenkende gemeente is hier zeker op zijn plaats!gem eersel

Volgende wedstrijd

10 december  14.15 uur 

DEES  1  -  SVSOS 1

Stand competitie 5E

stand 07122017

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
Alle trainingen voor donderdag 14-12-2017 zijn afgelast!
article thumbnail  09-12-2017 *** Vaste prik op 31 december. Traditioneel voor DEES en voortaan ook alle jeugdteams van vv Vessem! Op de laatste dag van het jaar organiseren we (weer) ons jaarlijkse Oliebollentoernooi. Nog lekker even een pot voetballen met een...
article thumbnail 19-11-2017 ** Evaluatie avond trainers / leiders jeugdteams   De samenwerking tussen vv Vessem en vv DEES is op alle fronten op een fijne manier uit de startblokken gekomen. Een goed moment om eens met alle trainers en leiders te evalueren en ideeën...
article thumbnailCompetitieprogramma  v.v.  D.E.E.S.  senioren   Seizoen  2017  -  2018                               Zondag  10  december   D.E.E.S.  1                   -  S.V.S.O.S.  1 D.E.E.S.  2                   -  De  Zuiderburen  1 U.N.A.  12                   -  D.E.E.S.  3 H.S.E.  5                      -  D.E.E.S.  4       Zondag  17  december                                          Zondag  24  December    D.V.S.  1                      -  D.E.E.S.  1...
article thumbnail  Omdat onze jeugdspelers nu wekelijks van Wintelre naar Vessem of van Vessem naar Wintelre fietst, zijn vv Vessem en vv DEES samen met de gemeente in overleg gegaan. Dit met als doel onze spelers onderweg nog meer het gevoel van veiligheid te kunnen...
article thumbnailVan 1 oktober tot en met 31 December kan je je eigen club sponsoren. Hoe ? Als je bij Grand Cafe Palacio in Oirschot gaat eten en je levert een voucher in sponsor je DEES. Bij elke lunch sponsor je € 2,50, bij een diner €5.  Binnenkort zullen jullie als...