logo website links2

header rechts 2

Jeugdcoördinator vv DEES & vv Vessem

Na het gezellige ‘Klaverblad Aftrap Toernooi’ zijn onze gecombineerde teams alweer de nodige trainingen en wedstrijden met elkaar onderweg.voetbal17184

Iedereen vindt elkaar gemakkelijk en we genieten samen volop van onze sport. Top!

Ondertussen komt ook de nieuw gevormde Jeugdcommissie met de werkgroepen ‘Organisatie’, ‘Communicatie’, ‘Activiteiten’ en ‘Voetbal’ stap voor stap in haar rol.

De vrijwilligers in de werkgroepen zien nog tal van leuke uitdagingen op hun pad en eentje daarvan was het vinden van een kartrekker voor de Werkgroep Voetbal in de functie van Jeugdcoördinator.

Want uiteindelijk draait alles om het spelletje en het plezier wat we daaraan beleven!

We zijn dan ook ontzettend blij dat Jeroen Swaanen deze rol op zich wil nemen. Dankjewel Jeroen.

Samen met 8 Leeftijdscoördinatoren voor de A/B, C/D, en E/F/Mini vormen zij de Werkgroep Voetbal.

Leeftijdscoördinatoren:

 • O19-O17: Bram Dekkers & Mark Smits
 • O15-O13: Ton van der Hamsvoort & Peter Sengers
 • E / F / Mini’s: Ruud Verbaant & Gerard van Loon
 • Keepers: Lars van Kroonenburg & Jan Roefs

Volgende wedstrijd

22 oktober 14.30 uur 

DEES 1 - Sterksel 1 

Stand competitie 5E

stand 16102017

София plus.google.com/102831918332158008841 EMSIEN-3
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
article thumbnail  Omdat onze jeugdspelers nu wekelijks van Wintelre naar Vessem of van Vessem naar Wintelre fietst, zijn vv Vessem en vv DEES samen met de gemeente in overleg gegaan. Dit met als doel onze spelers onderweg nog meer het gevoel van veiligheid te kunnen...
article thumbnailNa het gezellige ‘Klaverblad Aftrap Toernooi’ zijn onze gecombineerde teams alweer de nodige trainingen en wedstrijden met elkaar onderweg. Iedereen vindt elkaar gemakkelijk en we genieten samen volop van onze sport. Top! Ondertussen komt ook de...
article thumbnailVan 1 oktober tot en met 31 December kan je je eigen club sponsoren. Hoe ? Als je bij Grand Cafe Palacio in Oirschot gaat eten en je levert een voucher in sponsor je DEES. Bij elke lunch sponsor je € 2,50, bij een diner €5.  Binnenkort zullen jullie als...
article thumbnail  DEES Selectie   DEES Selectie   DEES 3   DEES 4                         1 Bart Dieker   Sander van Ham   Bart Bartels   Albert de Voogd 2 Bas Aarden   Sander van Roy   Bart Legius   Erik Schippers 3 Chris Quirijnen   Stan Segers   Daan Leermakers   Freek van de Bosch 4 Floris Franssen   Teun van...
article thumbnailHet is nog maar enkele maanden geleden dat we met een werkgroep enthousiast aan de slag zijn gegaan met het besluit om de jeugdafdelingen van vv DEES en vv Vessem te gaan combineren. Daar komt natuurlijk het nodige bij kijken, maar we gaan nog...
article thumbnailPrimeur... Vanaf dit weekend te aanschouwen in de kantines van vv DEES en vv Vessem. De samenvoeging van de A/B/C/D jeugd vordert met rasse schreden. Ook het nieuwe tenue is een feit. Een keurige mix van het vertrouwde blauw,groen en wit !